FanPage FacebookKanał YouTube

Spektakl Sex Guru w Teatrze Palladium

Serdecznie zapraszamy do Teatru Palladium w Warszawie na spektakl Jak zostać SEX GURU w 247 łatwych krokach, który odbędzie się 5 czerwca 2014 r. Dla naszych facebook’owiczów po raz kolejny przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania są 2 jednoosobowe wejściówki.

Spektakl Sex Guru w Teatrze Palladium

SEX GURU

Warszawa, Teatr Palladium
05.06.2014r. godz. 19:30

UWAGA!
  Ta sztuka może radykalnie zmienić twoje życie miłosne :)

Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks?

Czego tak naprawdę chcą kobiety?

Czy jestem za stary/młody/gruby/przystojny na „to”?

Czy mój mąż wie, że udaję?

Tomasz Kot w głównej roli w spektaklu Jak zostać Sex Guru w Teatrze Palladium.

Myślisz, że masz wspaniałe życie seksualne? Naprawdę w to wierzysz? Może razem to sprawdzimy?

Przezabawna sztuka austriackiego komika Wolfganga Weinbergera SEX GURU, wielki przebój West Endu, doczekała się wreszcie polskiej adaptacji w reżyserii Gabriela Gietzky’ego. W roli tytułowej - jeden z najsłynniejszych i najlepszych polskich aktorów – TOMASZ KOT, który zaskoczy Was tym, ile wie o Waszym seksie!

Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje :). Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę :)

Spektakl Jak zostać SEX GURU w Teatrze Palladium w Warszawie.SEX GURU to rozpustnie śmieszna interaktywna sztuka dla dorosłych, w której Tomasz Kot będzie naszym przewodnikiem po seksualnym labiryncie. Aktor w komediowy, pikantny, ale zdystansowany sposób przedstawi widzom wiele praktycznych porad i wskazówek jak urozmaicić ich życie erotyczne. Sex-Guru pomoże także odpowiedzieć na pytania, których wcześniej nie śmieliśmy zadać, a które od zawsze nurtowały ludzkość: Czego tak naprawdę pragną kobiety? Jak często powinienem/powinnam uprawiać seks? Czy mężczyźni naprawdę wiedzą gdzie jest słynny punkt „G”?

Jeżeli jednak jesteś jednym z niewielu szczęśliwców, którzy nie mają problemów ze swoim życiem seksualnym :) – nie rezygnuj z dobrej zabawy - przyjdź i poznaj sekrety innych!

UWAGA KONKURS!

Po raz kolejny Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego zorganizowała na swoim facebook’owym profilu „Turystyczne Mazowsze Zachodnie” konkurs, w którym do wygrania są 2 jednoosobowe bilety na spektakl „Jak zostać SEX GURU” na 5 czerwca 2014 r. (czwartek)!

Aby je wygrać należy:

Na zgłoszenia czekamy do wtorku, tj. 3 czerwca 2014 r. do godziny 12:00. Spośród wszystkich zgłoszeń, wylosujemy 2 osoby, które otrzymają bezpłatne wejściówki. Wyniki ogłosimy we wtorek 3 czerwca br. do godz. 16:00 na profilu FB Turystyczne Mazowsze Zachodnie oraz na portalu www.turystycznemazowsze.pl 

UWAGA! Wylosowane osoby, które otrzymają pojedyncze bilety na spektakl "Jak zostać Sex Guru", to:
- Paweł Kaczmarek
- Ewa Kaczmarek 

Więcej informacji o spektaklu na:

http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/jak_zostac_sex_guru_w_247_atwych_krokach/

 

Bilety do kupienia w kasach teatrów  oraz przez Internet na www.eBilet.plwww.eventim.pl lub www.teatrpalladium.com

Wykaz punktów sprzedaży www.eBilet.pl lub www.eventim.pl

Rezerwacja biletów grupowych: rezerwacje@makroconcert.com

Więcej informacji na www.makroconcert.com/pl


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego