FanPage FacebookKanał YouTube

Spektakl Malzenski Rajd Dakar w Teatrze Palladium

Serdecznie zapraszamy 7 czerwca 2014 r. o godz. 19:00 do Teatru Palladium w Warszawie na spektakl pt. „MAŁŻEŃSKI RAJD DAKAR”. Poprzedni spektakl, na który 2 pojedyncze bilety wygrały nasze facebook'owiczki, odbył się 12 maja br. w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim. 

Spektakl

MAŁŻEŃSKI RAJD DAKAR

Warszawa, Teatr Palladium
07.06.2014 r. godz. 19:00   

Scenariusz - Sigitas Parulskis

Reżyseria – Piotr Dąbrowski

Występują:

Jolka - Katarzyna Pakosińska

Fryderyk – Mirosław Zbrojewicz

Spektakl Małżeński Rajd Dakar w Grodzisku Mazowieckim

Jolka i Fryderyk to typowe małżeństwo z długoletnim stażem, dwójką dzieci i nowym domem w trakcie budowy - i jak typowe małżeństwo mają swoje problemy: z seksem, wychowaniem potomstwa, wykończeniem łazienki, teściową. Jest w nich tyle przeciwieństw, ile ziaren piasku na pustyni. Ona jest pedantycznym czyściochem, on uważa, że brud to najlepszy przyjaciel odporności człowieka. Ona dużo gada, on uważa, że nigdy nie słucha. Ona nie umie prowadzić samochodu, on nie zna się na mapie. Ona uważa, że ich małżeństwo przechodzi kryzys, on że media jej to wmówiły.

Spektakl Małżeński Rajd Dakar w Grodzisku Mazowieckim

Pewnego dnia para postanawia wybrać się na pustynny rajd, który ma odświeżyć ich związek, umocnić więzi i nadać trochę koloru jednostajnemu życiu. Ale jak to bywa, na takiej wyprawie może zdarzyć się wszystko. Auto odmawia posłuszeństwa na środku pustkowia, telefon nie działa, woda się kończy, wokoło żywego ducha i nie widać szans na jakąkolwiek pomoc. Mimo nieuchronnie zbliżającego się końca ich żywota, bohaterowie nie przestają się kłócić. Ciągle słychać jej kąśliwe uwagi, jego złośliwe docinki i oskarżenia, dochodzi nawet do próby zabójstwa współmałżonka - prawdziwa burza piaskowa. Fryderyk zaczyna popadać w obłęd spowodowany nie tylko brakiem wody i wycieńczeniem, ale również bezmyślnym postępowaniem żony. A sępy powoli zaczynają gromadzić się na upalnym, bezchmurnym niebie…

Spektakl Małżeński Rajd Dakar w Grodzisku MazowieckimNie – to nie scenariusz krwawego thrillera, ale komedii Małżeński Rajd Dakar, nowego spektaklu Sigitasa Parulskisa (autora przebojowej Kobiety Pierwotnej). Tym razem twórca chce pokazać wszystkim parom, jak często pozbawione są sensu ich spory i zatargi. A robi to w sposób zabawny, błyskotliwy i pełen humoru. Małżeński Rajd Dakar to wypełniona genialnym żartem opowieść o zazdrości, miłości, zdenerwowaniu, rozdrażnieniu, zaufaniu, zniechęceniu i innych emocjach, które towarzyszą każdej parze w codziennym życiu. Przedstawiona jednak z przymrużeniem oka i w niecodziennej scenerii.

Jak skończy się afrykańska wyprawa Jolki i Fryderyka – czy ich miłość to tylko fatamorgana, czy łączące ich uczucie wyschło jak woda na pustyni, czy będzie to ostatnia podróż ich życia? Przekonacie się o tym już wkrótce! 

Dla naszych facebook’owiczów przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania były 2 jednoosobowe wejściówki na spektakl "Małżeński Rajd Dakar", który odbył się 12 maja 2014 r. w Centrum Kultury w Grodzisku Mazowieckim.

Aby je wygrać należało:

Na zgłoszenia czekaliśmy do soboty 10 maja 2014 r. do godziny 24:00. Spośród wszystkich zgłoszeń, wylosowaliśmy 2 osoby, które otrzymały bezpłatne wejściówki. Zwyciążczyniamy konkursu zostały:

- Monika Seliga
- Sylwia Sobczak

Więcej informacji o spektaklu na http://www.makroconcert.com/pl/imprezy/mazenski_rajd_dakar/

 Kolejne spektakle "Małżeński Rajd Dakar":

Łódź, Teatr Nowy w Łodzi
 22.06.2014 r. godz. 16:00  

 

Bilety do kupienia w kasach teatrów  oraz przez Internet na
www.eBilet.plwww.eventim.pl lub www.teatrpalladium.com

Wykaz punktów sprzedaży www.eBilet.pl lub www.eventim.pl

Rezerwacja biletów grupowych: rezerwacje@makroconcert.com

Więcej informacji na www.makroconcert.com/pl
 


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego