FanPage FacebookKanał YouTube

Mazowieckie Targi Budowlane BUDREM EXPO 2014 kolejny raz w Żyrardowie

Wzorem ubiegłego roku, także i teraz Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego objęła PATRONAT nad II Edycją Mazowieckich Targów Budowlanych BUDREM EXPO 2014, które odbędą się w Żyrardowie w dniach 14-15 czerwca 2014 r. Organizatorem imprezy jest agencja reklamowa Prestige Art.

II Mazowieckie Targi Budowlane BUDREM EXPO 2014

Hasło przewodnie wydarzenia  brzmi: BUDOWA - MIESZKANIE - WNĘTRZE. Udział w imprezie potwierdziły nie tylko firmy stricte związane z budownictwem, ale również projektanci wnętrz, usługodawcy, firmy meblowe, deweloperzy i banki, ogrodnicy. Jak zapowiadają organizatorzy, państwo Anna i Piotr Olczak, wiele z oferowanych produktów i usług jest unikatowych, czego nie sposób  znaleźć w marketach budowlanych. Znalezienie fachowców, materiałów budowlanych i wykończeniowych, a także tych zdobiących swoje „cztery kąty” już nie będzie stanowiło problemu. Uciechą dla oka będą także jedyne w swoim rodzaju rękodzielnicze cudeńka.


Tegoroczne Targi BUDREM odbędą się pod hasłem BUDOWA-MIESZKANIE-WNĘTRZEForma całego wydarzenia ma być połączeniem przyjemnego z pożytecznym. Z  jednej strony promocja mazowieckich przedsiębiorców, z drugiej piknik rodzinny z wyjątkową strefą dla dzieci, miejscem cateringowym i konkursami z atrakcyjnymi nagrodami. Gusta wymagających smakoszy zaspokojone będą dawno zapomnianymi, regionalnymi przysmakami. Wszystko to pozwoli na miłe spędzenie rodzinnego weekendu.

Więcej informacji o imprezie można znaleźć na stronie internetowej: www.targibudrem.pl.

Targom patronuje Prezydent Miasta Żyrardowa oraz  Starosta Powiatu Żyrardowskiego.

LOT MZ, 28.04.2014 r.


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego