FanPage FacebookKanał YouTube

Środowe Kursy Tańca w ODK w Żyrardowie!

Już w najbliższą środę, 11 września br. Jarosław Siekiera, właściciel Studia Tańca Carmen, rozpocznie kolejny sezon taneczny - ŚRODOWE KURSY TAŃCA - w Osiedlowym Domu Kultury w Żyrardowie.

Zajęcia taneczne będą odbywać się w trzech blokach tematycznych:

17:00 – 18:00 – zajęcia dla dzieci i młodzieży

18:00 – 19:00 – Latino dla pań

19:00 – 20:00 – Taniec Towarzyski dla par

Jarosław Siekiera poprowadził warsztaty taneczne w Żyrardowie podczas Pikniki ODK.Jarosław Siekiera jest choreografem i tancerzem  międzynarodowej klasy tanecznej „S” Latin oraz „S” Standard. Występował na międzynarodowych turniejach w Polsce i zagranicą, a także na deskach teatrów takich jak Capitol czy Roma. Brał również udział w programie telewizyjnym „Projekt Plaża”. Sam o sobie mówi, że jest „charyzmatycznym i ekspresyjnym tancerzem, dla którego najważniejsze jest wyrażanie emocji i uczuć”.

Najważniejszym osiągnięciem Jarka jest Vice-mistrzostwo Polski w tańcach Latynoamerykańskich (2005), 2. miejsce podczas Vilnius Open (2005), a także udział w Blackpool Dance Festival (2008) oraz Baltik Cup (6 i 8 miejsce w 2005 i 2006).

Osiągnięty poziom oraz sukces taneczny zawdzięcza wytrwałości i ciężkim treningom, które odbywał pod okiem najlepszych zagranicznych trenerów (m.in. Colin James, Olga Muller, Yana Pokrovskaya, Wladimi i Galina Smirnov, Przemek Łowicki). Chcąc bardziej szkolić warsztat taneczny uczęszczał również na zajęcia taneczne do głównej szkoły baletowej Moliera, gdzie trenował pod okiem Marii Zaidler. Jarek uważa, że „każdy jego sukces niesie coś ważnego ze sobą, ponieważ przez wiele lat tańczył z bardzo dobrymi partnerkami Olgą Rudnicką oraz Allesią Surovą - uczestniczką znanego programu telewizyjnego TVN „Taniec z gwiazdami”.

Jarosław Siekiera wraz z Pauliną Turską wystąpili w Żyrardowie na pokazie podczas Wianek 2013. Fot. Łukasz Migda.Od 2008 r. Jarek Siekiera zajmuje się prowadzeniem zajęć tanecznych z zakresu Tańca Towarzyskiego oraz szkoleniem par turniejowych. Natomiast od 2012 r. prowadzi zajęcia w Osiedlowym Domu Kultury w Żyrardowie, przy ul. Wittenberga 5. Jak mówi - „należy dać szansę innym ludziom, których nie stać na dojazdy i treningi w warszawskich szkołach pod okiem drogich trenerów i szkoleniowców. Dlatego zdecydowałem się uczyć w Żyrardowie za bardziej przystępną cenę, tak, żeby przekazać innym całą wiedzę i umiejętności jakie zdobyłem pod okiem moich trenerów – mistrzów świata” – dodaje. W czerwcu br. Jarek wraz z partnerką Pauliną Turską – finalistką ostatniej edycji „Got to Dance – Tylko taniec” zaprezentował się na pokazie podczas Wianek na Eko-parku w Żyrardowie.

Więcej o Studio Tańca Carmen na http://www.taniec-carmen.pl/#!/aktualnosci

Zdjęcia Jarosława Siekiery oraz Pauliny Turskiej wykonał Fotograf Łukasz Migda www.fotoipressions.pll  https://www.facebook.com/lukaszmigdaphotography

Środowe Kursy Tańca Jarosława Siekiery ze Studia Tańca Carmen w 2013 r. w Żyrardowie.


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego