FanPage FacebookKanał YouTube

Rewitalizacja Grodziska Mazowieckiego nagrodzona w konkursie Liderzy Wzrostu

Grodzisk Mazowiecki otrzymał specjalne wyróżnienie w konkursie "Liderzy Wzrostu" w kategorii Innowacyjny Projekt, za rewitalizację Parku Skarbków, Stawów Goliana i Willi Radogoszcz. Statuetka została wręczona podczas I Konferencji Inwestycyjnej Gmin Metropolii Warszawskiej „Miasto – Wizja – Warszawa”, która miała miejsce 14 lutego w hotelu Westin w Warszawie. Wśród nominowanych w konkursie w kategorii "Spójna Strategia Rozwoju" znalazł się także Żyrardów.

statuetka innowacyjny projekt dla Grodziska Mazowieckiego

Nagroda została przyznana przez spółkę medialną Eurobuild CEE, wydawcę magazynu "Eurobuild Central & Eastern Europe" - miesięcznika branży nieruchomości i budownictwa na terenie Europy Środkowej i Wschodniej. Poprzez głosowanie internautów zostały wybrane dwa projekty, w kategorii  Spójna Strategia Rozwoju (nagroda za przemyślaną i integralną politykę rozwoju gminy uwzględniającą współczesne szanse i zagrożenia) - Podwarszawskie Trójmiasto Ogrodów, Brwinów- Milanówek- Podkowa Leśna i w kategorii Innowacyjny Projekt (nagroda za nowatorskie rozwiązania wdrażane przez samorządy) – Rewitalizacja Centrum Grodziska Mazowieckiego.

Liderzy wzrostu - gala wręczenia nagród.

Cieszę się, że zmiany, które następują w naszym mieście zostały dostrzeżone i docenione– mówi burmistrz Grzegorz Benedykciński. Dziękujemy wszystkim głosującym z powiatu grodziskiego i okolicznych miast a przede wszystkim mieszkańcom gminy Grodzisk Mazowiecki.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom! Tym razem Miasto Żyrardów nie otrzymało nagrody za budowanie tożsamości miasta przy wykorzystaniu historycznego dziedzictwa jakim jest poprzemysłowy charakter miasta. Trzymamy kciuki za kolejne kroki!

LOT MZ, 20.02.2013 r.


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego