FanPage FacebookKanał YouTube

Otwarto nowy hotel - Hotel Mazowsze wraz z Karczmą Staropolską w Otrębusach

Hotel Mazowsze wraz z Karczmą Staropolską to jedna z najnowszych inwestycji w Otrębusach. Hotel powstał tuż obok zabytkowego pałacu Karolin (siedziby Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego), w otulinie leśnej należącej do rezerwatu przyrody. Dzięki tak uroczemu otoczeniu, pobyt to także możliwość odpoczynku od miasta, hałasu i codzienności.

Nowo otwarty Hotel Mazowsze w Otrębusach.

Do dyspozycji Gości jest centrum biznesowe - bezpłatny dostęp do Internetu w całym obiekcie, wielofunkcyjne sale szkoleniowe i konferencyjne oraz karczma staropolska serwująca wykwintne dania kuchni polskiej i regionalnej.

Przyjęcia okolicznościowe w Karczmie Staropolskiej w Otrębusach.Hotel Mazowsze oferuje 40 pokoi 2-os., 12 pokoi 1-os. oraz 3 apartamenty. Pokoje posiadają eleganckie i nowoczesne wyposażenie: telewizor LCD, telefon, biurko do pracy, łazienkę z prysznicem. Wszystkie pokoje są dla osób niepalących. Ponadto, do dyspozycji gości jest bezpłatny parking, a także zapewniony room service z opcją zamawiania kwiatów.

Pobyt w hotelu mogą Państwo połączyć z udziałem w spektaklu muzycznym Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” im. Tadeusza Sygietyńskiego.

Kompleks sąsiaduje bezpośrednio z Matecznikiem Mazowsze składającym się z nowoczesnej hali widowiskowo-edukacyjnej, która może pomieścić nawet 580 widzów. Może być też łatwo przekształcona w salę balową lub konferencyjną.

Centrum Konferencyjno Noclegowe i Karczma Staropolska
Otrębusy, ul. Świerkowa 2
tel/fax. 22 735 72 20
www.hotelkarczmamazowsze.pl

LOT MZ, dn. 04.12.2012 r. 


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego