FanPage FacebookKanał YouTube

Mazowsze Bliskie Sercu – konkurs fotograficzny

Ruszyła kolejna VII już edycja konkursu fotograficznego „Mazowsze bliskie sercu”, organizowanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego. Amatorzy - fotografowie mieszkający bądź uczący się na Mazowszu już po raz siódmy mogą wziąć udział w konkursie fotograficznym.

Konkurs Fotogrsficzny-Mazowsze bliskie sercu.

Tym razem konkurs odbywa się w jednej kategorii tematycznej „Mazowsze - pomysł na weekend dwa kroki stąd” i jak co roku w dwóch kategoriach wiekowych - do lat 16 oraz od lat 16. Każdy uczestnik może przesłać dwie odbitki zdjęć w formacie 15x21 cm wraz z zapisem elektronicznym na płycie CD. Każda ze zgłoszonych prac konkursowych musi być Dzika amazonka na Mazowszu.opisana na odwrocie -  tytuł konkursu, tytuł zdjęcia, miejsce wykonania fotografii/nazwę fotografowanego obiektu, dane osobowe autora fotografii: imię, nazwisko i adres, telefon oraz e-mail oraz wiek uczestnika konkursu. Fotografie należy przesyłać do końca września 2012. Z 20 prac finałowych zostanie  wyłonione 6 zwycięskich.  Laureaci zostaną nagrodzeni podczas uroczystej gali finałowej, a jest o co walczyć, ponieważ trzy pierwsze prace otrzymają wysokie nagrody pieniężne. Natomiast na wszystkich wyróżnionych czekają zestawy upominkowe.

Corocznie organizowany konkurs przyciąga wielu zainteresowanych. Jak do tej pory we wszystkich edycjach wzięło udział ok 120 tys. osób. Tegoroczny konkurs jest szczególny, ponieważ honorowy patronat nad konkursem objęła Akademia Sztuk Pięknych w Warszawie.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie! Weźcie aparaty w ręce i fotografujcie najpiękniejsze miejsca na Mazowszu! Może to Wam uda się dostać do finału i wygrać atrakcyjną nagrodę pieniężną, która pozwoli Wam rozwijać swój talent!

Więcej szczegółów na stronie http://www.mazovia.pl/komunikaty/art,1519,vii-edycja-konkursu-fotograficznego-mazowsze-bliskie-sercu.html   

Zwycięzka praca w kategorii architektura- Bogdan Bialczak

LOT MZ, 05.09.2012 r.


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego