FanPage FacebookKanał YouTube

Strefy Kibica na Mazowszu Zachodnim

Zapewne każdy z nas nie może doczekać się meczów Euro 2012. Nie wszyscy jednak będą mieli szansę znaleźć miejsce na stadionie piłkarskim, gdzie będą rywalizować drużyny z całej Europy. Właśnie z myślą o takich osobach stworzono Strefy Euro, które w szybkim tempie pojawiają się w różnych zakątkach Polski.

Stadion Narodowy w Warszawie

Baner Strefy Kibica w Mszczonowie.Strefy Kibica umożliwią nam obejrzenie relacji na żywo z wybranego meczu, a ponadto oferują także inne rozrywki dla dzieci i dorosłych. Również na Mazowszu Zachodnim będziemy mieli okazję odwiedzić takie miejsca. Już 8 czerwca swoje podwoje otwiera Strefa Kibica w Mszczonowie na zadaszonym terenie lodowiska Term Mszczonów. Wstęp to tylko 5 zł od osoby (dzieci do lat 10 wchodzą bezpłatnie pod opieką dorosłych). Na kibiców czeka grill z kiełbaskami oraz Plakat Mobilnej Strefy Kibica w Żyrardowieniezapomniane emocje. Bilety można kupić na pół godziny przez meczem, jednak nie zwlekajcie do ostatniej chwili, ponieważ liczba miejsc jest ograniczona.

Natomiast 13 czerwca do Żyrardowa zawita Mobilna Strefa Kibica, która została przygotowana w ramach projektu Fan City Tour. Będziemy mogli obejrzeć 2 mecze: Niemcy-Holandia oraz Dania-Portugalia. Mobilne strefy Kibica odwiedzą również 72 innych miast, które są gospodarzami projektu. Żyrardowska Strefa będzie się znajdować na Eko Parku, a w programie oprócz piłkarskich emocji są przygotowane różne konkursy z nagrodami dla całych rodzin.

Poszczególne przedsiębiorstwa i lokale w Żyrardowie również zapraszają na wspólne przeżywanie emocji związanych z meczami. Ofertę dla fanów piłki nożnej przygotowały również poszczególne przedsiębiorstwa i lokale w Żyrardowie, m.in. Cafe Filiżanka, Ładownia, Tygielek, Szpularnia oraz „7 Pokus”.

Wyśpiewajmy więc z całą Polską „Koko koko Euro Spoko”! Niech nikogo nie zabraknie w Żyrardowskiej i Mszczonowskiej Strefie Kibica!

 

Kibice Polskiej Reprezentacji 

 

 LOT MZ, 05.06.2012 r.


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego