FanPage FacebookKanał YouTube

Sportowo-rekreacyjny dzień 3 czerwca

Już niedługo fani brydża będą mogli wykazać się swoimi umiejętnościami i wygrać puchar Powiatu Żyrardowskiego z cyklu "Grand Prix Mazowsza" w I Turnieju Brydża Par.

Plakat promujący Turniej Brydżowy w Radziejowicach

Te nietypowe zawody odbędą się dnia 03.06.2012 r. w Gminnym Centrum Kultury „Powozownia” w Radziejowicach. Organizatorami są Polski Związek Brydża Sportowego i Gminne Centrum Kultury „Powozownia”. Kto może wziąć udział w turnieju? Każdy zawodnik zrzeszony lub niezrzeszony w Polskim Związku Brydża Sportowego. Dla najlepszych czekają atrakcyjne nagrody, w tym nagrody finansowe no i oczywiście Puchar Powiatu Żyrardowskiego. Ci, którzy chcą się jedynie przyglądać rozrywkom, będą mogli zasiąść na widowni w sali widowiskowej.

Plakat Zawodów sportowo-pożarniczych w MszczonowieW tym samym czasie w Mszczonowie będą się odbywały Miejsko-Gminne zawody sportowo-pożarnicze, w których wezmą udział zarówno męskie drużyny, jak również młodzieżowe oraz kobiece drużyny pożarnicze.


Nie macie pomysłu na spędzenie weekendu? Zapraszamy na zawody brydża lub zawody pożarnicze, na których jest zawsze dużo śmiechu… Czekamy na was 3 czerwca.

 

 

 

 

LOT MZ, 29.05.2012 r


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego