FanPage FacebookKanał YouTube

„Weekend z Termami Mszczonów” w konkursie „Nasze Najlepsze”

„Zgłoś to, co najlepiej wszyscy znają i cenią, to co ma szansę rozwoju, co warto promować, to co było jest i będzie!” to hasło tegorocznego konkursu „Nasze Najlepsze” organizowanego przez stowarzyszenie „Górna Jeziórka”.

Termy Mszczonowskie

W projekcie biorą udział gminy Grójec, Jasieniec, Goszczyn, Chynów, Mszczonów, Warka, Pniewy, Bielsk Duży. Każdą z tych gmin reprezentują różne produkty. Na każdy z tych produktów możemy oddać swój głos i pomóc tym samym wejść do wielkiego finału. Kolejnym etapem będzie głosowanie publiczności, które wyłoni najlepszych z najlepszych.

Logo Weekenu z TermamiRodzinny produkt term Mszczonowskich "Weekend z Termami" jak do tej pory plasuje się na drugim miejscu. Konkurs został wznowiony i ponownie możemy pomóc wygrać naszemu rodzinnemu produktowi. Zostało już niewiele czasu na oddawabie swoich głosów!

 Dlatego nie zwlekajcie i głosujcie na stronie www.gornajeziorka.pl 

Termy w Mszczonowie

Celem całego  projektu jest przede wszystkim promocja najlepszych produktów regionalnych, ale także aktywizacja środowiska przez udział w tym przedsięwzięciu i imprezie finałowej, podniesienie świadomości społecznej, kulturowej i historycznej mieszkańców, wdrażanie nowoczesnych technologii przez publikowanie aktualnych informacji w internecie, polepszenie organizacji zarządzania lokalnymi zasobami materialnymi i kulturowymi.

Konkurs zakończy się imprezą finałową dnia 23.06.2012 r. w OSP Wilczoruda bądź w Osieczek Zalew, gdzie wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy, a dla najlepszych czekają puchary i nagrody, takie jak prezentacja w mediach i minimum rok informacji na stronie internetowej Górnej Jeziorki, Gminy Pniewy oraz uczestniczących Gmin i szkół.

 

 

LOT MZ, 14.05.2012 


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego