FanPage FacebookKanał YouTube

Paszport Mazowsza Zachodniego – czyli już my rozruszamy turystykę w naszym regionie! :)

Lokalna Organizacja Turystyczna Mazowsza Zachodniego jest pełna nowych pomysłów! Paszport Mazowsza Zachodniego to zaraz po turystycznym portalu informacyjnym www.turystycznemazowsze.pl drugi pomysł, jaki chcemy przedstawić mieszkańcom regionu, turystom oraz przedsiębiorcom związanym z szeroko pojętą branżą turystyczną na Mazowszu Zachodnim. Jest to także propozycja dla gmin i powiatów geograficznie znajdujących się w zachodniej części Mazowsza. Projekt rusza już w najbliższym sezonie letnim.

W Paszporcie Mazowsza Zachodniego oprócz przydatnych informacji będą znajdować się przede wszystkim zniżki na usługi promowanych w nim podmiotów i instytucji. Paszporty będą dystrybuowane we wszystkich obiektach, biorących udział w projekcie, a także w wydziałach promocji jednostek samorządowych w nich opisanych.

Paszport Mazowsza Zachodniego - Co to jest?

Paszport Mazowsza Zachodniego jest w zamyśle pomysłodawców pierwszą z trzech części projektu mającego wypromować wśród mieszkańców regionu oraz osób przyjeżdżających w nasze okolice ogromne bogactwo kulturowe i historyczne, do tej pory znane tylko nielicznym. Będzie to publikacja, formatu standardowego paszportu, przedstawiająca charakterystykę okolicznych gmin a także ofertę przedsiębiorców z branży noclegowej, gastronomicznej, rekreacyjno – sportowej czy kulturalnej. Mazowsze Zachodnie to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Potwierdza to szczegółowa baza poszczególnych obiektów, którą znajdziecie Państwo na naszym portalu, a także wychwalane przez wielu krajobrazy mazowieckich wsi i miasteczek. 

Turysta zafascynowany Mazowszem Zachodnim, szczęśliwy posiadacz Paszportu Mazowsza Zachodniego.W Paszporcie Mazowsza Zachodniego oprócz przydatnych informacji będą znajdować się przede wszystkim zniżki na usługi promowanych w nim podmiotów i instytucji. Paszporty będą dystrybuowane we wszystkich obiektach, biorących udział w projekcie, a także w wydziałach promocji jednostek samorządowych w nich opisanych. Zważywszy na fakt, że na terenie Mazowsza Zachodniego nie brakuje atrakcji, które przyciągają turystów z różnych krańców Polski a nawet spoza jej granic, zasięg projektu jest właściwie nieograniczony, tym samym Paszport Mazowsza Zachodniego może trafić w ręce turysty znad morza, czy z gór, który może zechcieć spędzić weekend właśnie w naszym regionie. Długi czas trwania projektu (do końca września 2013 roku) daje zainteresowanemu możliwość spokojnego zaplanowania terminu przyjazdu, planu podróży, oraz rezerwacji noclegów czy wejściówek do miejsc, które będzie chciał zwiedzić. 

Paszport Mazowsza Zachodniego idealną reklamą dla Twojej działalności!

Jeśli jesteś zainteresowany promocją swojej działalności w naszym projekcie i chcesz dowiedzieć się więcej – napisz do nas na biuro@lotmz.org, a niezwłocznie prześlemy Ci wszelkie szczegóły niezbędne do podjęcia współpracy w ramach projektu Paszport Mazowsza Zachodniego. Więcej informacji o Paszporcie Mazowsza Zachodniego znaleźć można również w zakładce „Projekty” http://www.turystycznemazowsze.pl/article.php?pid=205.

Daj szansę swojej działalności na szybką i tanią promocję na szeroką skalę!

LOT MZ, 10.04.2012r.


LOKALIZACJA

Obiekty

Miejscowość

.

Przedsięwzięcie współfinansowane ze środków Samorządu Województwa Mazowieckiego